Blog

To nejzajímavější ze světa Smoking Klubu. Inspirujte se články a novinkami. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

ROLL WITH IT! HODNOTY SMOKING

18.05.2022

Smoking je značka, která představuje vyjádření individuality prostřednictvím stylu, a proto jsou emocionální hodnoty, s nimiž značka pracuje, nade vše. V důsledku toho a díky velkému vývoji, kterým značka v průběhu let prošla, se jí podařilo vytvořit motto značky, které ji jako značku reprezentuje a definuje, a především vyzývá spotřebitele, aby si s ní vytvořil vlastní motto Roll. V dnešním článku chceme hovořit o postoji Smoking, který je konceptem Roll with it, a o tom, jaké jsou nejdůležitější hodnoty značky.

více

POMALU HOŘÍCÍ PAPÍRKY SMOKING

09.05.2022

Pomalu hořící papíry od Smoking ve zkratce? Pomalé hoření, více potěšení! Vzpomínáte si, že jsme získali certifikát ekologické udržitelnosti? V tomto příspěvku si dovolíme podrobněji vysvětlit některé důležité vlastnosti našich udržitelných výrobků: Smoking papírky na rolování jsou přírodní a pomalu hořící! Chceme vám uvést ty nejlepší a nejudržitelnější příklady a vysvětlit vám, jak se rolující papírky vlastně správně pálí.

více

BALIČKY SMOKING: DEVĚT DRUHŮ ROZKOŠE

02.05.2022

Smoking je značka, která neustále pracuje a vyvíjí se, aby nabízela nejen nejlepší papírky, ale také nejlepší filtry, dutinky a příslušenství. Mezi tímto příslušenstvím vynikají především baličky, které se přizpůsobují potřebám uživatelů a usnadňují jim cestu k vytouženému zážitku. V důsledku toho se v dnešním článku vyjádříme k tomu, jaké typy strojků na balení v nabídce existují a jak fungují.

více

HOŘ, BEJBY, HOŘ!

26.04.2022

Správné rolovací papírky mají zásadní vliv na váš zážitek z kouření. Díky kvalitě dostupného kuřiva a rozmanitosti papírků na trhu, je moderní kuřák RYO (roll your own), co se týče možností samostatného balení cigaret, poměrně dost rozmazlený. To, co se zdá být tak jednoduché, jako výběr malého kousku papíru, který se používá k ubalení kuřiva, je ve skutečnosti poměrně složitý proces výběru. Papírky, které používáte, mají významný vliv na váš výsledný výtvor.

více

PAPÍRKY: Z ČEHO SE VYRÁBÍ A JAK NA TO REAGUJE SVĚTOVÁ POPKULTURA?

11.04.2022

Ne všechny rolovací papírky jsou stejné. V závislosti na tom, z čeho jsou vyrobeny, a na dalších přísadách, které se při jejich výrobě používají, mohou být některé rolovací papírky výrazně lepší než jiné. V tomto průvodci se dozvíte více o různých materiálech, které se používají k jejich výrobě a na závěr se podíváme, jakou měly odezvu ve světové popkultuře. Vydržíte-li až do konce, přidáme si kulturní tipy na pár hodně cool filmů a televizních seriálů, kde papírky na balení hrají hlavního hrdinu.

více

PAPÍRKY JAKO PRAKTICKÝ VYNÁLEZ

04.04.2022

Papírky dnes nejsou takové, na jaké byli zvyklí vaši rodiče a existuje jich na rozdíl od minulosti obrovské množství.  Papírky na rolování s příchutí, organické papírky, drátěné papírky a mnohé další.  Pojďme si říct, proč jsou nejlepší: rolovací papírky se snáze schovávají, skvěle se hodí pro sdílení mezi přáteli, nedochází k vdechování butanu, nemohou se rozbít jako skleněné dýmky a roztrhané papírky nejsou velký problém. Při tom všem jsou praktické a neuvěřitelně levné!

více

HNĚDÝ PAPÍREK SMOKING? SKVĚLÁ VOLBA!

28.03.2022

Smoking Brown Rolling Paper, je nebělený papír a zcela bez chlóru. V předchozích článcích jsme hovořili o historii značky Smoking, o tom, které jsou její nejlepší doplňky, a komentovali jsme přístup a osobnost značky Smoking. Abyste se tedy o výrobcích Smoking dozvěděli více, chceme v dnešním příspěvku hovořit o jednom z nejlepších papírků této značky, jakým je hnědý Smoking.

více

SMOKING COOL ROLLING TRAYS, UMĚLECKÝ NÁŘEZ!

21.03.2022

Věděli jste, že od počátku 20. století se na tvorbě papírků Smoking Paper podíleli významní designéři a umělci? Můžete si toho všimnout v některých uměleckých a reklamních trendech, které poznamenaly náš styl! V dnešním příspěvku vám chceme představit naše cool zásobníky na papírky. Jejich nový design si zamilujete!

více

FREE TREE ANEB BEZDŘEVÝ PAPÍR

07.03.2022

S tím, jak si svět stále více uvědomuje, že zdrojů matky přírody ubývá, roste také potřeba ekologičtějších a udržitelnějších alternativ. V rámci této snahy je takovým odvětvím "papír bez stromů", který slibuje životaschopnou alternativu k papíru na bázi stromů a snižuje tak na ně tlak. Máme-li papír spotřebovávat, je načase, abychom si uvědomili jeho dopad na životní prostředí. K tomu, aby člověk přispěl k ochraně přírody, není třeba mnoho a uvědomuje si to i tabákový průmysl a výrobci papírků na balení.

více
Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce