Blog

To nejzajímavější ze světa Smoking Klubu. Inspirujte se články a novinkami. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

JAK ZLEPŠIT ÚROVEŇ BALENÍ A NA CO SI DÁT MAJZLA

18.10.2021

Kvalitní papírek na balení kuřiva vyrobený z přírodních materiálů zvyšuje intenzitu a úroveň zážitku z kouření. K dispozici je několik druhů papírků, které odpovídají potřebám kuřáků. Volba mezi dřevem, rýží, technickým konopím nebo jinými vlákny závisí na chuti, rychlosti kouření, dovednostech při balení a dalších faktorech. V tomto příspěvku se podíváme na nejlepší dostupné varianty a prozradíme, na co si dlouhodobě dávat majzla.

více

ORGANICKÉ PAPÍRKY A JEJICH ALTERNATIVNÍ VYUŽITÍ

11.10.2021

Možná to už víte, ale někteří z nejkreativnějších myslitelů a řešitelů problémů už desítky let používají balící papírky nejen ke kouření. Všechno od kosmetických přípravků až po čisticí prostředky, rolovací papírky mohou být až směšně levnější alternativou k mnoha běžným domácím produktům. Je dobré se, ale zamyslet k čemu mají být využity a případně využít ekologické organické varianty.

více

DŮVOD PRO DVA PAPÍRKY MÍSTO JEDNOHO

05.10.2021

Mnoho z nás si rádo vychutnává kuřivo v podobě pečlivě srolovaného kousku s použitím správných papírků pro rovnoměrné hoření. Někteří balí už léta a jsou v tom docela dobří.  Pyšní se tím, že dokáží vytvořit úhledně těsné cigarety, naplněné co největším množstvím krájeného či rozemletého tabáčku. Existují ovšem chvíle, kdy se i tomu nejlepšímu profíkovi přestane dařit a musí sáhnout po nějakém tom triku. Ten úplně nejjednodušší je samozřejmě použití dvou papírků, namísto jednoho.

více

ROCK FOR CHURCHILL 2019

19.08.2019

Oblíbený festival Rock For Churchill oslaví kulaté dvacáté jubileum a SMOKING TEAM u tak důležitého svátku rozhodně nebude chybět! Gratulovat dorazí takové super hvězdy jako DUB FX, Modeselector, Modestep nebo Yungblud. Naší partu naleznete jako obvykle ve vyhlášeném festivalovém městečku, kde nabídneme všechny potřebné propriety ke kvalitnímu kuřáckému zážitku, obchod se značkovým oblečením a spoustu soutěží o atraktivní ceny. Neváhej a pojď se rozloučit s festivalovou sezónou u stánku SMOKING!

více

FM4 FREQUENCY 2019

05.08.2019

Pověsti o kvalitě oblíbených kuřáckých potřeb v režii SMOKING TEAMu se šíří i za hranicemi matičky vlasti a není tak divu, že se pozvánky z evropských hudebních festivalů jen hrnou! Letos se po čase podíváme na nejlepší multižánrovou akci FM4 Frequency u sousedů v Dolním Rakousku, kde společně vytvoříme meeting point pro srazy všech Čechů a Slováků v zóně kuřáckých potřeb SMOKING! A jak nás poznáte? Máme otevřený obchod s nejlepšími kuřáckými potřebami, módní butik, spoustu soutěží a svítíme do prostoru sexy červenou barvou s legendárním SMOKING logem.

více

LET IT ROLL 2019

22.07.2019

Letní hudební festivaly odhalují letošní line-upy a zahraniční interprety, na které lákají svoje návštěvníky. Patří mezi ně i největší světový drum and bassový festival na světě Let It Roll Open Air, který se bude v Česku konat už podvanácté. A protože i pro nás platí za samotný vrchol sezóny, neváháme ani chviličku a posíláme na místo svůj SMOKING TEAM! Přivítá vás široká nabídka praktických doplňků, nápadité soutěže, módní butik s kvalitním oblečení a především neoblíbenější světové kuřácké potřeby SMOKING!

více

BEATS FOR LOVE 2019

26.06.2019

Festivalová sezóna a tedy i nejkrásnější období roku se ani letos neobejde bez podpory a praktických služeb SMOKING TEAMu. Jako první domácí akci jsme vybrali největší multižánrový festival elektronické taneční hudby. Beats For Love je umístěný v malebném industriálním prostředí bývalé hutě v Dolních Vítkovicích a vystoupí na něm více než 400 umělců ze všech koutů světa. A na co se můžeš těšit? Připravená bude spousta soutěží o praktické doplňky, fashion store a pestrá nabídka nejlepších kuřáckých potřeb SMOKING!

více

Různé druhy cigaretových papírků

27.03.2019

Kvalitní cigaretový papírek vyrobený z přírodních materiálů zlepšuje zážitek z kouření. K dispozici je několik typů papírků, které se pokrývají potřeby a přání kuřáků konopí. Volba mezi dřevitým, rýžovým, konopným nebo jiným vláknem závisí na chuti, rychlosti kouření, dovednostech balit a dalších faktorech.

více

Výběr vhodného papírků je důležitý!

05.03.2019

Kvalitní kuřácké papírky vyrobené z přírodních materiálů zlepšují kvalitu kouření a často také určují parametry intenzity prožitku. Na trhu je k mání hned několik základních typů z různých materiálů a v mnoha variacích. Výrobci se snaží maximálně uspokojit všechny potřeby kuřáků tabáku. Výběr mezi výrobky ze dřeva, rýže, technického konopí nebo jiných vláken přímo závisí na očekávané chuti, rychlosti hoření, zkušenostech konzumenta a mnoha dalších faktorech.

více
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 26 recenzí).

„AAA+“

Ověřený zákazník, 29.06.

„Spokojenost, druhý nákup, naprosto bez problémů, srovnání cen v trafice a tady jsou násobky, vyplatí se větší objednávka“

Ověřený zákazník, 04.05.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 17.03.

„A+++“

Ověřený zákazník, 18.01.