Blog

To nejzajímavější ze světa Smoking Klubu. Inspirujte se články a novinkami. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

FENOMÉN ROLL YOUR OWN

06.12.2021

Nikdy nebyla lepší doba pro nadšence do fenoménu Roll Your Own (RYO) než dnes. Existuje více značek, velikostí, stylů a příchutí papírků než kdykoli předtím. Který z nich je však pro vás ten pravý? Rozebereme všechny aspekty rolovacích papírků, abychom vám na tuto otázku pomohli najít správnou odpověď. Výzkum, který budete muset provést, abyste si mohli na svou otázku odpovědět kompletně, bude pravděpodobně znamenat spoustu kouření a mohla by to tedy být docela zábavná cesta.

více

PRAKTICKÉ TRIKY: JAK OMEZIT MOC KOUŘE?

22.11.2021

Jistě uznáte, že konzumace tabáku nevyžaduje zrovna schopnost řešit problémy jako MacGyver. Většina z nás si dá vlastnoručně ubalenou cigaretku mezi dva prsty, vloží si ji mezi rty a dá si šluka. Nadechněte se. Vydechněte. Užijte si to. Vždycky ale existují způsoby, jak si tento zážitek usnadnit. Existují jednoduché domácí předměty, které můžete použít ke zlepšení celého procesu. Samostatná kapitola pak je eliminace nepříjemného zápachu, například z automobilu. Pokud s kouřením teprve začínáte, mohou vám pomoci tyto nápadité triky. Pokud jste zkušení, považujte je za osvěžující kurz!

více

DOŠEL SMOKING? TIPY JAK Z NOUZE VEN

15.11.2021

Všichni jsme to už zažili: máte připravený svůj čerstvý voňavý řezaný tabáček, máte u sebe kamarády, jste připraveni si konečně zapálit a... nemáte z čeho. Žádné papírky, ani průmyslově balenou zálohu, prostě nic. Pokud se někdy ocitnete v nouzi a budete si chtít ubalit, zde je několik alternativ k balícím papírkům, které můžete vyzkoušet. Ani jedna si však se zdravějším kouřením rozhodně nezadá a proto u sebe mějte vždy dostatečnou zásobu papírků Smoking

více

TISÍCE RŮZNÝCH PAPÍRKŮ - Jaký je v nich rozdíl?

08.11.2021

Když v dnešní době někdo zmíní slovo "balící papírek", snadno si ho přiřadíme ke chvílím plným pohody s oblíbenou značkou svého kuřiva. Balící papírky jsou tu však již dlouho - používaly se k rolování tabákových cigaret po celém světě. Říká se, že první papírek byl vytvořen ve Španělsku v roce 1764, a je úžasné, že je tu dodnes. Běžné řady nedoplňují jen různé přírodní alternativy, ale také poměrně kontroverzní typy.

více

EVOLUCE FILTRŮ: ZTUŽOVACÍ KARTIČKY

25.10.2021

Koncem 80. let 19. století začali výrobci cigaret a papírků na balení vkládat do krabiček ztužující kartičky, které měly obal zpevnit. Netrvalo dlouho a dostali nápad umístit na tyto kartičky umělecká díla, zajímavosti, slavné osobnosti a krásné dívky seskupené do sběratelských sérií. Karty, které se prodávaly až do 40. let 20. století, jsou dnes velmi cenné, přičemž nejdražší z nich, s tváří baseballového hráče Honus Wagnera, který byl přísným odpůrcem kouření, se v roce 2007 prodala za 2,8 milionu dolarů.

více

JAK ZLEPŠIT ÚROVEŇ BALENÍ A NA CO SI DÁT MAJZLA

18.10.2021

Kvalitní papírek na balení kuřiva vyrobený z přírodních materiálů zvyšuje intenzitu a úroveň zážitku z kouření. K dispozici je několik druhů papírků, které odpovídají potřebám kuřáků. Volba mezi dřevem, rýží, technickým konopím nebo jinými vlákny závisí na chuti, rychlosti kouření, dovednostech při balení a dalších faktorech. V tomto příspěvku se podíváme na nejlepší dostupné varianty a prozradíme, na co si dlouhodobě dávat majzla.

více

ORGANICKÉ PAPÍRKY A JEJICH ALTERNATIVNÍ VYUŽITÍ

11.10.2021

Možná to už víte, ale někteří z nejkreativnějších myslitelů a řešitelů problémů už desítky let používají balící papírky nejen ke kouření. Všechno od kosmetických přípravků až po čisticí prostředky, rolovací papírky mohou být až směšně levnější alternativou k mnoha běžným domácím produktům. Je dobré se, ale zamyslet k čemu mají být využity a případně využít ekologické organické varianty.

více

DŮVOD PRO DVA PAPÍRKY MÍSTO JEDNOHO

05.10.2021

Mnoho z nás si rádo vychutnává kuřivo v podobě pečlivě srolovaného kousku s použitím správných papírků pro rovnoměrné hoření. Někteří balí už léta a jsou v tom docela dobří.  Pyšní se tím, že dokáží vytvořit úhledně těsné cigarety, naplněné co největším množstvím krájeného či rozemletého tabáčku. Existují ovšem chvíle, kdy se i tomu nejlepšímu profíkovi přestane dařit a musí sáhnout po nějakém tom triku. Ten úplně nejjednodušší je samozřejmě použití dvou papírků, namísto jednoho.

více

ROCK FOR CHURCHILL 2019

19.08.2019

Oblíbený festival Rock For Churchill oslaví kulaté dvacáté jubileum a SMOKING TEAM u tak důležitého svátku rozhodně nebude chybět! Gratulovat dorazí takové super hvězdy jako DUB FX, Modeselector, Modestep nebo Yungblud. Naší partu naleznete jako obvykle ve vyhlášeném festivalovém městečku, kde nabídneme všechny potřebné propriety ke kvalitnímu kuřáckému zážitku, obchod se značkovým oblečením a spoustu soutěží o atraktivní ceny. Neváhej a pojď se rozloučit s festivalovou sezónou u stánku SMOKING!

více
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

0 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 26 recenzí).

„AAA+“

Ověřený zákazník, 29.06.

„Spokojenost, druhý nákup, naprosto bez problémů, srovnání cen v trafice a tady jsou násobky, vyplatí se větší objednávka“

Ověřený zákazník, 04.05.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 17.03.

„A+++“

Ověřený zákazník, 18.01.