Blog

To nejzajímavější ze světa Smoking Klubu. Inspirujte se články a novinkami. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

ROCK FOR CHURCHILL 2019

19.08.2019

Oblíbený festival Rock For Churchill oslaví kulaté dvacáté jubileum a SMOKING TEAM u tak důležitého svátku rozhodně nebude chybět! Gratulovat dorazí takové super hvězdy jako DUB FX, Modeselector, Modestep nebo Yungblud. Naší partu naleznete jako obvykle ve vyhlášeném festivalovém městečku, kde nabídneme všechny potřebné propriety ke kvalitnímu kuřáckému zážitku, obchod se značkovým oblečením a spoustu soutěží o atraktivní ceny. Neváhej a pojď se rozloučit s festivalovou sezónou u stánku SMOKING!

více

FM4 FREQUENCY 2019

05.08.2019

Pověsti o kvalitě oblíbených kuřáckých potřeb v režii SMOKING TEAMu se šíří i za hranicemi matičky vlasti a není tak divu, že se pozvánky z evropských hudebních festivalů jen hrnou! Letos se po čase podíváme na nejlepší multižánrovou akci FM4 Frequency u sousedů v Dolním Rakousku, kde společně vytvoříme meeting point pro srazy všech Čechů a Slováků v zóně kuřáckých potřeb SMOKING! A jak nás poznáte? Máme otevřený obchod s nejlepšími kuřáckými potřebami, módní butik, spoustu soutěží a svítíme do prostoru sexy červenou barvou s legendárním SMOKING logem.

více

LET IT ROLL 2019

22.07.2019

Letní hudební festivaly odhalují letošní line-upy a zahraniční interprety, na které lákají svoje návštěvníky. Patří mezi ně i největší světový drum and bassový festival na světě Let It Roll Open Air, který se bude v Česku konat už podvanácté. A protože i pro nás platí za samotný vrchol sezóny, neváháme ani chviličku a posíláme na místo svůj SMOKING TEAM! Přivítá vás široká nabídka praktických doplňků, nápadité soutěže, módní butik s kvalitním oblečení a především neoblíbenější světové kuřácké potřeby SMOKING!

více

BEATS FOR LOVE 2019

26.06.2019

Festivalová sezóna a tedy i nejkrásnější období roku se ani letos neobejde bez podpory a praktických služeb SMOKING TEAMu. Jako první domácí akci jsme vybrali největší multižánrový festival elektronické taneční hudby. Beats For Love je umístěný v malebném industriálním prostředí bývalé hutě v Dolních Vítkovicích a vystoupí na něm více než 400 umělců ze všech koutů světa. A na co se můžeš těšit? Připravená bude spousta soutěží o praktické doplňky, fashion store a pestrá nabídka nejlepších kuřáckých potřeb SMOKING!

více

LEGENDY O VZNIKU BALENÉ CIGARETY

11.04.2019

Smotek papíru, který je vyplněn různě nařezanými a usušenými listy tabáku, doprovází lidstvo v různých podobách pravděpodobně již dvě stě let a o jeho vynálezu se dodnes vedou mezi odbornou veřejností poměrně vášnivé spory. O vzniku papírových cigaret koluje méně či více úsměvných legend, které stojí za vaši pozornost. Tady jsou dvě z nich.

více

Různé druhy cigaretových papírků

27.03.2019

Kvalitní cigaretový papírek vyrobený z přírodních materiálů zlepšuje zážitek z kouření. K dispozici je několik typů papírků, které se pokrývají potřeby a přání kuřáků konopí. Volba mezi dřevitým, rýžovým, konopným nebo jiným vláknem závisí na chuti, rychlosti kouření, dovednostech balit a dalších faktorech.

více

Výběr vhodného papírků je důležitý!

05.03.2019

Kvalitní kuřácké papírky vyrobené z přírodních materiálů zlepšují kvalitu kouření a často také určují parametry intenzity prožitku. Na trhu je k mání hned několik základních typů z různých materiálů a v mnoha variacích. Výrobci se snaží maximálně uspokojit všechny potřeby kuřáků tabáku. Výběr mezi výrobky ze dřeva, rýže, technického konopí nebo jiných vláken přímo závisí na očekávané chuti, rychlosti hoření, zkušenostech konzumenta a mnoha dalších faktorech.

více

Společenský rituál již od starověku

08.02.2019

Kouření tabáku je několik tisíc let starý zvyk, který byl prvními Evropany přivezen až po objevení Ameriky koncem patnáctého století. Střídavě si prochází lepšími a horšími časy. V současné době je balení vlastních cigaret do módních a kvalitních papírků na strmém vzestupu. A jak tomu bylo v minulosti?

více

Cigaretové papírky – Stálice ve světě milovníků tabáku

27.11.2018

Ačkoliv žijeme ve světě moderních trendů a různé moderní technologie se tváří jako hrozba tradičním formám užívání tabáku, opak je pravdou. Po věčně nepříjemných a ne zrovna dobrých zkušenostech se většina milovníků kouře vrací k jediné osvědčené a stoletím prověřené formě – k cigaretovým papírkům. Papírky Smoking tak nechávají ostatní kuřácké pomůcky daleko za sebou a zůstávají celosvětově preferovanou metodou, jak si kvalitní tabák nebo bylinky užít.

více
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

79 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 19 recenzí).

„Doporučuji!“

Ověřený zákazník, 26.08.

„První nákup. Spokojenost. Velký výběr, slušný ceny. Rychlé dodání. Žádný problém. Za sebe můžu jen doporučit“

Ověřený zákazník, 22.08.

„Rychlé vyřízení objednávky.“

Ověřený zákazník, 23.09.

„Rychlost nákupu a solidní ceny“

Ověřený zákazník, 03.11.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.