Blog

To nejzajímavější ze světa Smoking Klubu. Inspirujte se články a novinkami. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

POWERBANKA SMOKING: ŠŤÁVA V KAPSE

26.09.2022

Každý, kdo má velmi nabitý program, vám potvrdí, že powerbanka je pro něj záchranou. Přenosné nabíječky se nejčastěji používají k nabíjení mobilních telefonů, ale často se používají také k doplnění energie u notebooků, reproduktorů a různých dalších nabíjecích zařízení. Díky powerbance se nedostanete do krizové situace, kdy se vám telefon náhle vybije, když ho nejvíce potřebujete. Buďte cool s powerbankou Smoking!

více

PATŘÍ DO PAPÍRKŮ SUCHÝ TABÁK?

19.09.2022

K dispozici je mnoho různých způsobů, jak si ubalit cigaretu. Je však důležité mít na paměti několik důležitých rad a tipů, které vám pomůžou si užít váš kuřácký zážitek na maximum. Nedoporučujeme vám používat k rolování příliš suchý tabák, protože vám nedá příležitost k dokonalému ubalení cigarety, o kterém mluvíme. Proces výroby bylin nebo tabáku pro účely kouření je něco, co je zvládnuto již stovky let. A správné sušení v tomto procesu zaujímá významné místo.

více

KOUŘENÍ JAKO PROJEV REBELIE

12.09.2022

Na celém světě se s ústupem a odezníváním pandemie zřejmě znovu objevila společenská aktivita, která se zdála být oslabená nebo nahrazená vapováním. Zapálenou cigaretu můžeme spatřit v ruce instagramových hvězd, mladí influenceři při svých live sessions na TikToku kouří jednu za druhou a ulice zaplavily obrovské shluky lidí, kteří si balí své potěšení před kluby a bary. Vrací se snad užívání si tabáčku z klasických balených cigaret jako oblíbený módní trend?

více

PAPÍRKY KING SIZE: ZROD KRÁLŮ

06.09.2022

Dnes se po drobné pauze vrátíme k papírkům na balení a rozebereme zde všechny aspekty, které se jich týkají. Rolovací papírky, stejně jako většina jiných papírových výrobků, jsou vytvořeny z rostlinných vláken, která se pevně spojují do velmi tenkých vrstev. Celosvětově nejrozšířenější forma cigaretových papírků se vyrábí z dřevěných vláken, stejných, z nichž se vyrábí papír na psaní.

více

PODZIMNÍ MERCH: SLUNEČNÍ BRÝLE SMOKING

30.08.2022

Výběr stylu je velmi osobní volba a samozřejmě nebudeme zastírat, že nejlepší je ten z designového merche vašich nejoblíbenějších papírků Smoking. Tento průvodce vám sice nepomůže vybrat správnou barvu, ale pomůže vám pochopit některé možnosti, které máte při nákupu nových slunečních brýlí k dispozici. A dozvíte se, jak o ně pečovat, jakmile si vyberete. Podzimní ostré sluníčko se kvapem blíží, tak honem do eshopu!

více

LEPIDLO NA PAPÍRCÍCH: ZÁZRAK NA JAZYKU

22.08.2022

Ačkoliv si pravidelně píšeme o různých druzích papírků, jeden důležitý a společný prvek jsme zatím vynechali. Je jím lepící proužek, se kterým máte každodenní intimní vztah a který drží vaše perfektně ubalené výtvory hezky pohromadě. Odkud tedy ona zázračná netoxická látka pochází a co všechno umí? Jsme si jistí, že budete překvapení, úplně stejně jako my!

více

SMOKING PŘEBÍRÁ DOBROU IMAGE

15.08.2022

Starodávné maurské zvyky převzaté od čínských obchodníků zavdaly vzniku legendárních papírků na balení v podobě, která se drží až do dnes. Ve dvacátém století monopol a image převzaly značky jako Bambú či katalánský Smoking, což někteří považují za záchranu papírku vyráběného formou. Vzhledem k tomu, že se jeho výroba díky tabáku udržela, můžeme si jeho praktičnost užívat kdykoliv! 

více

OBLEČENÍ VE SMOKING SHOPU: Z ČEHO SE VYRÁBÍ?

08.08.2022

Internetový shop Smoking klubu přetéká atraktivním, praktickým a sexy oblečením, které je speciálně designováno na streetweare a jelikož je festivalová sezóna v plném proudu a několik prémiových kousků za pár kaček je zrovna k mání, rozhodli jsme se obeznámit vás se základním stavebním prvkem našeho oblečení. Kvalitní stoprocentní bavlnou! 

více

MIKINA SMOKING? HISTORIE HOODIES

01.08.2022

Bývaly doby, kdy byla mikina s kapucí spolu s kuklami a batohy něčím, co vás okamžitě označilo za potenciálního zloděje a špatného člověka. Ale i když má tento skromný kousek sportovního oblečení potenciál poslat kolemjdoucí rovnou na druhou stranu ulice, právě teď vás vyzýváme, abyste si přečetli tipy a naučili se nosit mikiny správným způsobem. Proč? Díky designérské změně se mikina s kapucí změnila z uniformy naštvaných adolescentů na věc, která nejčastěji zakrývá záda dobře oblečených mužů i dam!

více
Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce