Různé druhy cigaretových papírků

Různé druhy cigaretových papírků

Kvalitní cigaretový papírek vyrobený z přírodních materiálů zlepšuje zážitek z kouření. K dispozici je několik typů papírků, které se pokrývají potřeby a přání kuřáků konopí. Volba mezi dřevitým, rýžovým, konopným nebo jiným vláknem závisí na chuti, rychlosti kouření, dovednostech balit a dalších faktorech.

Dobrý cigaretový papírek může zlepšit kvalitu jointa a celkového prožitku kouření. Nicméně, žádný jemný papírek nemůže nahradit dovednosti potřebné pro dobře ubalený joint, a naučit se bezvadně balit může trvat roky. Navzdory aktuálnímu boomu vaporizérů je kouření konopí v jointech stále nejčastějším způsobem, jak využít kanabinoidy spolu se všemi vůněmi, které nám tato rostlina nabízí.

Tradičně jsou cigaretové papírky vyráběny z dřevní buničiny (celulózy), která při kouření přináší výhody i nevýhody. Za posledních 20 let se dostává na trh stále více a více papírků určených pro konopí z rýže či konopí a vyrábějí se dokonce i transparentní celulózové papírky vyrobené tak, aby vyhovovaly požadavkům veřejnosti, která si hlídá své zdraví. Každý druh cigaretového papírku má své jedinečné vlastnosti, které vyhovují různým typům kuřáků. Například preferovaná chuť, tloušťka a rychlost hoření papírku se liší podle osobní chuti každého kuřáka. Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí při nákupu dalšího balení papírků, zde je seznam nejběžnějších materiálů a jejich vlastností.

BÍLÉ NEBO HNĚDÉ?
Cigaretové papírky mohou mít různou pórovitost pro ovlivnění ventilace a rychlosti hoření. Kromě toho může papírek obsahovat další látky, které zpomalují hoření, stabilizují samotný papír, jeho kouř a jeho popel. Bílé cigaretové papírky obsahují obvykle chemické prvky, jako chlor nebo uhličitan vápenatý, které pomáhají zpomalit hoření. Ochucené a barevné cigaretové papírky také obsahují chemikálie nebo dokonce přírodní látky, u nichž není žádný skutečný důvod k inhalaci. V dnešní době se mnoho papírků seriózních značek vyrábí bez chemických úprav nebo materiálů, které zlepšují hoření, čímž se snižuje možné poškození zdraví a vzniku pachutí vašeho kouře.

KASICKÉ CELUOZOVÉ PAPÍRKY
Nejoblíbenější papírky jsou ty vyráběné z celulózy, což platí už více než století. Mohou být dokonce smíchány s jinými vlákny a jejich struktura umožňuje snadnou manipulaci. Tyto papírky jsou v průměru silnější než novější typy, i když jsou dostupné v několika různých tloušťkách - bělené nebo nebělené. Bílé papírky z dřevní buničiny jsou bělené, zatímco hnědé nejsou. Dřevní buničina dodává těmto papírkům pevnou a praktickou strukturu, což je činí vhodnými pro začátečníky, protože dobře drží svůj tvar, dokonce i v přítomnosti malé vlhkosti nebo roztřesených, zpocených rukou. Celulózové papírky mají střední rychlost hoření.

TENKÝ RÝŽOVÝ PAPÍREK
Nejlepší rýžové papírky jsou vyrobeny z přírodních surovin, což znamená, že je to v podstatě jen zpracovaná a lisovaná rýže. Tyto papíry jsou obvykle tenčí než jiné. To je dobrá zpráva pro vaše plíce, ale balení s nimi může vyžadovat trochu větší úsilí. Tento hladký papírek se mezi prsty nedrží úplně dobře a vůči určitým podmínkám, zejména vlhkému vzduchu, není příliš odolný. Zapomeňte na kouření s těmito papírky v dešti. Rýžový papírek je tenký, ale pomalu hoří. Malé množství materiálu použitého pro jeden list z něj činí dobrou volbu pro vaše zdraví a pro radost z kouření téměř bez vnější pachuti. Podobného výsledku lze dosáhnout u lnu, který je někdy používán ve směsích cigaretových papírků. Existují cigaretové papírky vyrobené ze 100 % ze lnu, které lze považovat za dobrou alternativu k rýžovým papírkům s podobnými vlastnostmi.

KONOPÍ JE KUŘÁKŮV KAMARÁD
Technické konopí se v posledních 20 letech pyšně vrací na výsluní a komunita okamžitě ocenila i konopné papírky. Za prvé pomáhají tyto papírky zachránit stromy, protože jsou vyrobeny z konopného vlákna. Jejich barva je převážně světle hnědá, protože bělící proces uživatelé konopí obvykle neocení. Konopné papírky jsou tlustší a drsnější než rýžové, což zajišťuje dobrou přilnavost při balení. Mají však podobnou tendenci absorbovat (a nakonec uvolňovat) vlhkost. Mají střední rychlost hoření. Jointy vyrobené z konopných papírků mohou mít jemnou pachuť, která ale nezkazí vůni spalované bylinky.

DALŠÍ PAPÍRKY
Můžete narazit na papírky různých bláznivých barev a chutí, nebo dokonce transparentní bez přidané chuti, které jsou vyrobeny z celulózy. Neobvyklé papírky může být zábavné zkusit jednou, pokud prostě nedokážete odolat. Poté je dobré se postupně naučit, jak balit s nezpracovaným, nejtenčím dostupným papírkem, abyste snížili množství nebezpečných látek, které vdechujete, a vyhnuli se znehodnocení chuti dobrého konopí. Nejtenčí papírky váží přibližně 10 g / m² a všechny hlavní značky nabízejí tyto produkty v různých rozměrech. Opět platí, že výběr širšího nebo delšího papírku, nebo papírku vyrobeného z rýže místo konopí, do značné míry závisí na individuální chuti a chování při kouření. Bavte se a experimentujte!

zpět na výpis
Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce