ROCK FOR CHURCHILL 2019

ROCK FOR CHURCHILL 2019

Oblíbený festival Rock For Churchill oslaví kulaté dvacáté jubileum a SMOKING TEAM u tak důležitého svátku rozhodně nebude chybět! Gratulovat dorazí takové super hvězdy jako DUB FX, Modeselector, Modestep nebo Yungblud. Naší partu naleznete jako obvykle ve vyhlášeném festivalovém městečku, kde nabídneme všechny potřebné propriety ke kvalitnímu kuřáckému zážitku, obchod se značkovým oblečením a spoustu soutěží o atraktivní ceny. Neváhej a pojď se rozloučit s festivalovou sezónou u stánku SMOKING!

Multižánrový festival Rock for Churchill oslaví 30. a 31. srpna 20. narozeniny. V přírodním areálu

Myslivna se představí Dub FX, Modeselektor, Modestep, Yungblud, Skindred, Ed Rush a další.

Speciální audio-vizuální show k příležitosti 20. výročí připraví Tata Bojs. I když si rock stále ještě trůní na čestném místě v názvu festivalu, nenechte se zmást. Na třech pódiích si podají ruce rock, taneční muzika, pop, reggae, ska, hip hop a další hudební žánry. Ze zahraničních kapel se můžete těšit na australského performera Dub FX, berlínské taneční duo Modeselektor, britskou dnb/dubstep dvojku Modestep, divokou ragga-punk-metalovou partu Skindred anebo vycházející hvězdu alternativního rocku Yungbluda. Z domácích kapel přijedou Rock for Churchill pogratulovat Tata Bojs, kteří představí speciální audio-vizuální show k 20 letům festivalu, J.A.R., Horkýže Slíže, Gaia Mesiah, United Flavour a spousta dalších. Tanečnímu šapitó bude letos kralovat čtveřice Calyx &Amp, Teebee, Ed Rush, Technimatic a Bredren. Kompletní program festivalu najdete na webu www.rfch.cz. Stanování je na Rock for Churchill zdarma, zaplatíte jen 300 Kč za auto na celý víkend.

Dvoudenní vstupenky za 1100 Kč jsou v prodeji na www.rfch.cz, GoOut.cz, pokladně

Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v síti Ticketmaster.

zpět na výpis
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

0 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 26 recenzí).

„AAA+“

Ověřený zákazník, 29.06.

„Spokojenost, druhý nákup, naprosto bez problémů, srovnání cen v trafice a tady jsou násobky, vyplatí se větší objednávka“

Ověřený zákazník, 04.05.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 17.03.

„A+++“

Ověřený zákazník, 18.01.