FM4 FREQUENCY 2019

FM4 FREQUENCY 2019

Pověsti o kvalitě oblíbených kuřáckých potřeb v režii SMOKING TEAMu se šíří i za hranicemi matičky vlasti a není tak divu, že se pozvánky z evropských hudebních festivalů jen hrnou! Letos se po čase podíváme na nejlepší multižánrovou akci FM4 Frequency u sousedů v Dolním Rakousku, kde společně vytvoříme meeting point pro srazy všech Čechů a Slováků v zóně kuřáckých potřeb SMOKING! A jak nás poznáte? Máme otevřený obchod s nejlepšími kuřáckými potřebami, módní butik, spoustu soutěží a svítíme do prostoru sexy červenou barvou s legendárním SMOKING logem.

Populární rakouský festival FM4 Frequency, původem z hlavního města Vídně, se letos opět usídlí na svém staronovém působišti. Hudební stanice FM4, která za  ním stojí, zásobuje posluchače aktuální hudbou téměř dvacet čtyři roků. " Zásadní roli naší dramaturgie hraje kromě popu také alternativní či elektronická hudba, případně bloky s důrazem na rock nebo hiphop. Frequency Festival plně pokrývá současnou hudební produkci německy mluvících národů, kterou doplňují megahvězdy z celého světa. V roce 2009 se akce přestěhovala do městečka St. Polen mezi Lincem a Vídní a propojila své aktivity s místními promotéry, kteří jsou tradičně aktivní ve stejném letním termínu", řekla SMOKING TEAMu mluvčí legendární stanice Ute Smackhaftová.

Letošní ročník blízko u našich hranic navštíví hned několik legendárních projektů a kapel. FM4

Frequency Festival nabídne tři hlavní pódia a nespočet doplňkových ozvučených spotů různých partnerů ve festivalovém městečku. Hned na první pohled zaujme program hlavní stage, kde na prvních místech svítí velká jména jako například po loňském grandiózním úspěchu Macklemore,  The Offspring, Swedish Mafia či Prophets of Rage. Celý festival patří mezí nejdostupnější zahraniční akce jen pár kilometrů od hranic a svou úrovní se řadí na špičku v netradičních zážitcích, které lze prožít. Nejvýhodněji lze cestovat autobusovou dopravou z hlavních aglomerací, tedy Prahy, nebo Brna.

zpět na výpis
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

0 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 26 recenzí).

„AAA+“

Ověřený zákazník, 29.06.

„Spokojenost, druhý nákup, naprosto bez problémů, srovnání cen v trafice a tady jsou násobky, vyplatí se větší objednávka“

Ověřený zákazník, 04.05.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 17.03.

„A+++“

Ověřený zákazník, 18.01.