DOŠEL SMOKING? TIPY JAK Z NOUZE VEN

DOŠEL SMOKING? TIPY JAK Z NOUZE VEN

Všichni jsme to už zažili: máte připravený svůj čerstvý voňavý řezaný tabáček, máte u sebe kamarády, jste připraveni si konečně zapálit a... nemáte z čeho. Žádné papírky, ani průmyslově balenou zálohu, prostě nic. Pokud se někdy ocitnete v nouzi a budete si chtít ubalit, zde je několik alternativ k balícím papírkům, které můžete vyzkoušet. Ani jedna si však se zdravějším kouřením rozhodně nezadá a proto u sebe mějte vždy dostatečnou zásobu papírků Smoking

Co mohu použít jako náhradu

Existuje mnoho způsobů, jak kouřit bez papírků, jako jsou bonga, dýmky nebo jiná podomácku vyrobená zařízení, ale existuje také několik alternativ k balícím papírkům, které můžete vyzkoušet. Tyto alternativy použijte, když vám dojdou rolovací papírky, nebo pokud prostě chcete vyzkoušet něco nového!

Kukuřičný lusk

Jednou z nejběžnějších náhražek rolovacích papírků je kukuřičný lusk. Kouření z kukuřičného šustí není tak absurdní nápad, jak by se mohlo zdát; ve skutečnosti je to tradiční metoda kouření cigaret u mnoha indiánských kmenů. Kukuřičné slupky mohou jako náhrada za papírky na rolování chutnat drsněji, ale způsob kouření zůstává stejný: stačí do slupky vložit jemně rozemletý tabák a palcem a ukazováčky ho srolovat. Možná budete muset použít několik vláken ze slupky, abyste svázali konce dohromady, ale bude se kouřit stejně jako běžná cigareta . Věděli jste, že v kmenové kultuře původních obyvatel Ameriky se tabák tradičně balil do kukuřičného šlupky kvůli posvátným vlastnostem kukuřice? Zatímco kulturní kontext vás možná příliš nezajímá, skvělý nápad ubalit si cigáro z kukuřičné šlupky by vás zaujmout mohl.

Zkuste místo papírků použít okvětní lístky růží

Jedním z nových trendů jako náhrada papírků na rolování je používání okvětních lístků růží. Okvětní lístky růží dodají vaší trávě příjemnou květinovou chuť a postup je dostatečně jednoduchý. Při použití květů vhodných pro potraviny vložte tři okvětní lístky do trouby na nastavení brojleru asi na 10 sekund, abyste se zbavili přebytečné vlhkosti. Přidejte tabák, srolujte ji jako normální cigaretu a poté ji vložte zpět do trouby na dalších několik sekund, aby vaše cigareta ztuhla.

Balení s cibulovou slupkou

Další náhradou za papírky jsou cibulové slupky! Cibulové slupky jsou poddajné, ale zároveň dostatečně suché, takže fungují jako dokonalá náhrada papírků. Použijte vnější vrstvu cibule, ale ujistěte se, že je vaše cibule čerstvá: na starší cibuli se může na vnější straně vytvořit plíseň a někdy může být příliš suchá na rolování. Jemně nařezaný tabák umístěte do středu slupky a srolujte jí jako cigaretu mezi palcem a ukazováčkem, podobně jako při metodě s okvětními lístky růží. Vaše cibulová slupka je nyní dokonale použitelná!

Jak používat žvýkačkový papír místo papírku na balení

Další náhradou za papírek na rolování je použití papírové strany obalu od žvýkačky. Obaly na žvýkačky se skládají ze dvou vrstev: tenkého papíru a hliníkové vrstvy. Pokud se vám podaří seškrábat hliník z obalu žvýkačky, bude zbývající papír sloužit jako vynikající náhrada za papírek na rolování. Přidejte tabák a filtr a ubalte si ho jako normální cigáro. Lepivost žvýkačky také napomáhá při svinování. Buďte však opatrní: je velmi důležité seškrábat z papíru všechen hliník, protože vdechování hliníku je velmi nebezpečné a škodí plicím!

Rozhodování o nejlepší náhradě:

Jaké jsou dobré alternativy k rolovacím papírům?

Existuje mnoho způsobů, jak kouřit tabák bez papírků, například pomocí dýmky. Pokud hledáte alternativy k rolovacím papírkům, pravděpodobně najdete něco vhodného, co se vám již válí doma.

Jaké jsou nejpřirozenější alternativy papírků na rolování?

Takovými alternativami papíru na rolování jsou okvětní lístky růží a kukuřičné slupky. Všechny jsou stejně přírodní, stačí si jen vybrat možnost, která nejvíce vyhovuje vaší situaci.

Mohou být cibulové slupky dobrou alternativou pro papír na rolování?

Ano, můžou být dobrou alternativou pro papír na rolování. Cibulové slupky jsou poddajné, ale zároveň dostatečně suché, takže fungují jako dokonalá náhrada rolovacích papírků.

 

zpět na výpis
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

0 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 26 recenzí).

„AAA+“

Ověřený zákazník, 29.06.

„Spokojenost, druhý nákup, naprosto bez problémů, srovnání cen v trafice a tady jsou násobky, vyplatí se větší objednávka“

Ověřený zákazník, 04.05.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 17.03.

„A+++“

Ověřený zákazník, 18.01.