Cigaretové papírky – Stálice ve světě milovníků tabáku

Cigaretové papírky – Stálice ve světě milovníků tabáku

Ačkoliv žijeme ve světě moderních trendů a různé moderní technologie se tváří jako hrozba tradičním formám užívání tabáku, opak je pravdou. Po věčně nepříjemných a ne zrovna dobrých zkušenostech se většina milovníků kouře vrací k jediné osvědčené a stoletím prověřené formě – k cigaretovým papírkům. Papírky Smoking tak nechávají ostatní kuřácké pomůcky daleko za sebou a zůstávají celosvětově preferovanou metodou, jak si kvalitní tabák nebo bylinky užít.

Kouření vlastnoručně baleného tabáku nabízí mnoho variant kvalitní relaxace a v porovnání s ostatními metodami, které vyžadují okamžité vdechnutí kouře poskytuje prostor pro sociální interakci a vhodnou chvíli například pro zahájení osvěžující konverzace. Není tajemstvím, že správná volba papírků Smoking pomohla navázat nejedno pevné přátelství. Výběr typu papírku ovlivní dobu kouření, jeho kvalitu a dokonce i klíčové aspekty jako chuť a pro některé typy kuřáků i sociální status. Proto se členům SmokingKlub hodí vědomost o třech základních typech papírků, které se v terénu hodí nejčastěji.

Dřevo
Buničina ze dřeva je pravděpodobně jedním z nejčastěji používaným materiálem k výrobě cigaretových papírků. Stejný materiál se používá ke vzniku  běžných průmyslových cigaret. Papírky Smoking ovšem procházejí speciálním procesem, který konečnému výrobku udává jedinečné funkční atributy: střední rychlost hoření, jež cigaretě uděluje průměrnou rychlost konzumace tabáku a minimální riziko nechtěného vyhašení. Ačkoliv se papírky z dřevěné buničiny obvykle bělí, není potřeba podléhat panice – originální papírky Smoking díky pokročilé technologii nezanechávají žádnou pachuť po chemikáliích, jak to bývá na českém trhu obvyklé u mnoho jiných konkurenčních kopií.

Konopí
Konopné papírky jsou vyrobené z čistého přírodního konopného vlákna. Jsou tenké, ale mají velice pevnou strukturu, která usnadňuje práci při balení vašich bylinek, tedy oblíbeného tabáku. Hoří mnohem pomaleji, než papírky Smoking Original a mohou vyvolat velmi mírnou chuť, která není u originálního balení obvyklá. A právě proto si mnoho členů SmokingKlub hledá pro svůj tabák právě konopné edice. Veškeré materiály jsou vyrobeny z přírodních látek a a patří tak rozhodně mezi jedinečné a bezpečné formy na našem trhu. Vhodné jsou pro kuřáky, kteří svůj obřad rádi tráví ve společnosti přátel a papírků Smoking.

Rýže
Papírky vyrobené pro luxus. Rýžové papírky patří do ruky nejzkušenějším a dobře rozmazleným kuřákům, stejně jako konzumentům, kteří chtějí dát najevo vkus a sklony k pochutnání. Rýžové papírky totiž zcela bezkonkurenčně patří k elitě kuřáků tabáku i bylinek. Svou extrémní jemností a nárokem pro zručnost vyvolávají u amatérů odpor, nicméně u přitažlivých dam i gentlemanů se setkávají s vlnou uznání. Jejich výroba je krom jiného i nejekologičtější a proto by rozhodně neměly chybět v domácnosti nebo mezi pomůckami v terénu.

zpět na výpis
Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Doprava zdarma
Při nákupou nad 500 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce