BEATS FOR LOVE 2019

Festivalová sezóna a tedy i nejkrásnější období roku se ani letos neobejde bez podpory a praktických služeb SMOKING TEAMu. Jako první domácí akci jsme vybrali největší multižánrový festival elektronické taneční hudby. Beats For Love je umístěný v malebném industriálním prostředí bývalé hutě v Dolních Vítkovicích a vystoupí na něm více než 400 umělců ze všech koutů světa. A na co se můžeš těšit? Připravená bude spousta soutěží o praktické doplňky, fashion store a pestrá nabídka nejlepších kuřáckých potřeb SMOKING!

Korunním klenotem festivalu je bezpochyby multižánrová Love stage, která letos oslaví tříleté výročí. Prvním obřím jménem, které se na ni objeví bude Robin Schulz. Německý DJ a producent, který se umístil na 60. místě v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs je známý především díky svým remixům na skladby 'Prayer In C' a 'Waves', která byla nominována na Grammy, a také skladbě 'Sugar'. Tato megastar zahraje hned úvodní den festivalu.

Na Love stage se samozřejmě neobjeví jen on. V létě do industriálního areálu Dolní Vítkovice dorazí například holandský projekt Chocolate Puma. “Chocolate Puma na scéně působí bezmála dvacet let a na svém kontě má více než 400 skladeb. Podle nás si tedy rozhodně místo na Love stage zaslouží,” říká ředitel festivalu Kamil Rudolf. Poněkud tvrdší to bude pro hlavní scénu v pátek, kdy vystoupí americký hudební chameleon JAUZ. Ten je známý svými multižánrovými sety pohybujícími se mezi bass housem, dubstepem a trapem. Jeho úspěchy napříč žánry potvrzují spolupráce se jmény jako Tiësto, DJ Snake, Skrillex, Diplo, Netsky či Dillon Francis.

Ani letos pak na Love stage nebudou chybět opravdu velké drum & bass jména a první z nich bude anglický Dimension. DJ a producent velmi tanečního drum and bassu, který spolupracuje se Sub Focus, Wilkinson, Chase & Status a dokonce i s  kanadským Deadmau5em. A u zlomených beatů ještě na chvíli zůstaneme, neboť již byla zveřejněna také první várka jmen pro Drum & Bass stage. Konkrétně jde o britský projekt Loadstar, který za sebou má spolupráci s Ed Sheeranem. Dalším ostrovním projektem, který rozhýbe železa vysoké pece, je Delta Heavy, kteří se nebrání spolupráci ani se zástupci rovných beatů, jakými jsou Martin Solveig nebo Gorgon City. “Delta Heavy v roce 2016 vydali své první album 'Paradise Lost' a letos mají v plánu vydat další. V jejich setu se tedy zřejmě dočkáme pořádné porce novinek,” dodává Kamil Rudolf. Z Nizozemí pak poctí Ostravu svou návštěvou neurofunkový Pythius.

Obojživelná EDM & Trance stage oznámila také tři vystupující pro 7. ročník festivalu. EDM budou v létě reprezentovat italští horkokrevníci Merk & Kremont ze stáje Spinnin’ Records. Z Norska se v červenci přijede do Česka ohřát Orjan Nilsen. “Orjan Nilsen se již celkem 4x umístil v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs a je charakteristický pro svůj velmi živelný projev za mixem. Takové vystupující zveme obzvláště rádi, protože pokud to baví je samotné a jde to vidět, baví to i fanoušky,” říká Matyáš Ožana, marketingový ředitel festivalu. Pokud EDM & Trance stage zvládne nápor prvních dvou festivalových dnů, pak ji v pátek definitivně rozloží argentinský bijec Heatbeat.

Velmi oblíbenou zastávkou fanoušků je také Techno stage. Na tu zavítá třeba polský mladík Deas. Z Portugalska pak do Ostravy dorazí Lewis Fautzi, který pravidelně vystupuje v nejlepších berlínských klubech, a prozatím posledním zveřejněným jménem pro tuto stage je holandský Egbert, který vystoupí v živém setu. Prvního headlinera se dočkala i Devastator Hardcore & Hardstyle stage na které vystoupí královna italského hardcore Anime. Na Reggae 2 Jungle stage pak vystoupí legenda francouzského tekna Suburbass, který se vrací po třech letech a prvního zveřejněného jména se dočkala i breakbeat stage na které vystoupí FA73, breakbeatový veterán z Itálie, který je považován za průkopníka breakbeatu na Apeninském poloostrově.

Festival Beats for Love se koná 3. - 6. 7. 2019 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Více než 400 umělců z celého světa vystoupí na 13 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 890 Kč + poplatky prodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky a vstupenky do Love campu.

 

zpět na výpis
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1000 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Věrnostní program

Sbírejte body za nákup

Ověřeno zákazníky

83 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 23 recenzí).

„Spokojenost, druhý nákup, naprosto bez problémů, srovnání cen v trafice a tady jsou násobky, vyplatí se větší objednávka“

Ověřený zákazník, 04.05.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 17.03.

„A+++“

Ověřený zákazník, 18.01.

„Doporučuji!“

Ověřený zákazník, 26.08.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.